Gönderi Oluşturan Kampanya

Blog gönderme, birkaç on yıl önce internette patladı. O zamandan beri, web sitelerinde içerik yazan, fikirlerini paylaşan ve okuyucuları için hiperaktif bir içerik motoru oluşturan binlerce blog yazarı gördük.

2022’ye hızla ilerleyin ve blog oluşturma hala güçlü bir şekilde devam ediyor. Genel olarak konuk gönderileri ve blog yazma, okuyucular iyi, düşündürücü makaleleri takdir ettikleri için zamanın testinden geçmiştir. Sektörle ilgili yayınlar çok istenen SEO desteğini sağladığından ve marka bilinirliğini artırdığından, işletmeler blog yazarlarıyla işbirliği yapmaya isteklidir.

Aslında, birçok işletme, ana geri bağlantı stratejisi olarak konuk bloglamaya güveniyor. ReferralRock’a göre, blogların %60’ı her ay 1-5 misafir yazısı yazıyor.

Bu, kıyasıya bir rekabete yol açmaktadır; bugün, misafir kaydı için yüksek kaliteli web siteleri bulmak çocuk oyuncağı değildir. Ama imkansız değil.

Bu makalede, doğru potansiyel müşterileri bulabileceğiniz ve yayınlanabileceğiniz yolların üzerinden geçeceğim. Rehberin sonunda, marka bilinirliğini artırmanın ve konuk blog yazmanın yardımıyla nişinizde bir otorite olarak konumunuzu pekiştirmenin adımlarını öğreneceksiniz.

Ancak bundan önce, bu etkinliğin işletmeniz için doğru yol olup olmadığını belirlemek için misafir göndermeyle ilgili ayrı kılavuzumuzu okuduğunuzdan emin olun.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kurumsal

© 2023 Tüm hakları saklıdır.