E-Ticaret için Kaliteli Bağlantı Oluşturma

Derinlemesine içerik üretin ve bağlantılarla güçlendirin

Sitenizdeki bazı vasat sayfalara bağlantılar oluşturmanın bir anlamı yok. Gerçek şu ki, sıralamalarını iyi yapsanız bile potansiyel müşteriler ve satışlar elde etmenize yardımcı olmayacaklar. Kabul edelim, günümüzde kullanıcılar çok seçici ve beklentilerini karşılamayan içeriği sindirmekle (örneğin sorularını yanıtlamakla) zaman harcamayacaklar.

Ana hedefiniz, kullanıcınızın arama amacı ile yakından bağlantılı olması gereken yüksek kaliteli, eğitici içerik üretmektir. Yalnızca bu tür içeriğe sahip olmak, arama motorlarında daha üst sıralarda yer almanıza ve organik ziyaretçileri etkili bir şekilde potansiyel müşterilere dönüştürmenize olanak tanır. Aslında, düzenli olarak kaliteli içerik yayınlayan şirketler, yayınlamayanlara göre %67 daha fazla potansiyel müşteri üretir.

Kazanan bir içerik stratejisinin anahtarı, daha sonra uzun kılavuzlara dönüştürülebilecek konulara odaklanmak olacaktır. Bu şekilde, sayfalarınız birbiriyle ilişkili olacağından ve bağlantı suyunu paylaşacağından daha az bağlantı oluşturmanız gerekir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kurumsal

© 2023 Tüm hakları saklıdır.