Site için anahtar kelime listesi

Web siteniz yayında, anahtar sıralaması ve trafik açısından iyi sonuçlara alıyorsunuz ve kutlama zamanı kelime, değil mi? Elbette, egzersizle gurur duymalısınız, ancak günümüzde sürekli Google içeriği ve her zaman ensenizden nefes alan rakipler nedeniyle çabalarınızı gevşetemezsiniz.

Peki, bir sonraki hamlen ne?

Geleneksel anahtar kelimesini keşfetmeye devam etmek, büyüme beklentileriniz sonuç vermeyebilir. olan şey, anahtar kelime araştırmasından anahtar kelime genişletmeye geçmek.

Anahtar genişleme kelime, hedeflenecek yeni anahtar indirim bulma kelimeyi hedefler. Bir yandan, bu, büyük amaçla, ortadan kaldırmak bir görev olan yeni arama amaçlarını ve ilgili arama sorgularını belirlemeyi içerir. Öte yandan, mevcut anahtar sözcük kümelerini genişletme ve yalnızca yeni sözcük anahtar kanıtları bulma gibi daha odaklı bir görevle de uğraşması gerekiyor.

Bunu yapma en iyi yollarından biri, Rakip Analizi aracının çalıştırılmasından önce doğrudan rakiplerinizi araştırmak, sonraki rakibinize de bakmaktır. Bu şekilde, onlar için birliği işe aldığını öğretir ve bu verileri kendi web sitesi yaranız için güçlü bir anahtar listesi oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Müsabaka belirleme

Rakiplerinizi gözetlemek ve onları ilham almak için önceden onların kimden etkilenmesi gerekir. SEO kullanarak dijital bağlantılarınızı kolayca tespit edebilirsiniz.

Organik aramada kiminle karşı karşıya kalacağımızı öğrenmenin en basit yolu, web sitenizin URL’sini Rekabetçi Araştırma aracına çıkmak ve Organik trafik araştırması → Rakipler’e gitmektir. Google Ads satın alma işleminiz hakkında daha fazla bilgi satın almak için Ücretli trafik araştırmasına da çalıştırma.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kurumsal

© 2023 Tüm hakları saklıdır.