HomeKullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Lütfen bu sayfayı dikkatlice okuyunuz. Bu şartlar ve koşullar, Sitehit ve sizin aranızda yasal olarak bağlayıcı bir sözleşmenin yürürlükte olmasını sağlamak için yasal belgeleri oluşturur.

Sitehit ile yasal sözleşmeniz, bu Hüküm ve Koşullar ile Gizlilik Politikasından oluşmaktadır.

Sitehit (“sitemiz”) atıfta bulunulan hizmetleri size sunuyoruz. Sitemize katıldığınızda ve hizmetlerimizden herhangi birini sipariş ettiğinizde, bu Koşullara bağlı kalmayı kabul ettiğinizi anlamalısınız. Hüküm ve Koşulların bir kopyasını yazdırıp kaydetmenizi öneririz.

Hizmetlerimiz ve sözleşme bilgilerimiz

1. Kayıt – Hizmetlerimizi kullanmadan önce sitemize (ücretsiz) kaydolmanız gerekir. Kayıt sırasında bir e-posta ve şifre verebilirsiniz, bunu her zaman güvende tutun ve kimseye ifşa etmeyin;

2. Minimum yaş – Yalnızca kendi ülkenizde gerekli koşulları yerine getiriyorsanız veya sözleşmelerin imzalanması için minimum yaşa erişiyorsanız kayıt olabilirsiniz.

3. Hizmetler – Hizmetlerimiz sitemizde listelenmiştir. Hizmetlerimizi sipariş etmek istiyorsanız, Hizmetlerimizi sipariş etmek için sitemizdeki talimatları izlemelisiniz. Siparişiniz, Hizmetlerimize abone olmamız için bize bir teklif teşkil eder.

4. Sözleşme – Aramızdaki sözleşme (Sözleşme), web sitemize kaydolduğunuzda oluşturulacaktır.

5. Kurallar – Sitehit kullanırken Web Sitesinin tüm kurallarına uymayı kabul etmektesiniz. Bu kuralların zamanla değişebileceğini ve en güncel hallerine uyacağınızı kabul etmektesiniz. Aşağıdaki kurallardan özel olarak bahsetmek istiyoruz:

Sitehit hesapları satın almamalı veya satmamalısınız.
Birden fazla hesap oluşturmamalısınız.
IP adresinizi değiştirmek için VPN, Proxy veya başka bir araç kullanmamalısınız.
Sahte kredi kartları veya ödeme hesapları kullanarak abonelik satın almamalısınız.
Harici bir taraftan abonelik satın almamalı veya satmamalısınız.
Nefret dolu, tehdit edici veya pornografik; şiddeti kışkırtır; ya da çıplaklık ya da sansürsüz ya da nedensiz şiddet içeriyor.
Sitehit piramit şeması gibi yasa dışı çok düzeyli pazarlama faaliyetlerinde bulunmamalısınız.
Virüs veya diğer kötü amaçlı kodlar yüklememelisiniz.
Sitehit yasa dışı, yanıltıcı, kötü niyetli veya ayrımcı herhangi bir şey yapmak için kullanmamalısınız.
Hizmet reddi saldırısı gibi Sitehit düzgün çalışmasını devre dışı bırakabilecek, aşırı yükleyebilecek veya bozabilecek hiçbir şey yapmamalısınız.
Bu Bildirimin herhangi bir şekilde ihlal edilmesini kolaylaştırmamalı veya teşvik etmemelisiniz.

6. Faaliyetler – Kullanıcı hesabınız altında meydana gelen tüm faaliyetlerden (hem Sitehit hem de herhangi bir üçüncü şahıs) tamamen sorumlu olduğunuzu kabul etmektesiniz.

7. Aylık Ürün Aboneliği – Sitehit için aylık aboneliğiniz, Sitehit ödemenizi onayladığında başlayacak ve bir aylık bir süre boyunca devam edecektir. Aylık abonelik satın aldığınızda Sitehit Hesabınızda otomatik yenileme otomatik olarak seçilir. Aylık abonelik süresinin sonunda, otomatik olarak kaydolacak ve o sırada geçerli olan fiyat üzerinden bir aylık ek abonelik dönemi için faturalandırılacaksınız. Aboneliğinizin otomatik olarak yenilenmesini istemiyorsanız, mevcut abonelik süreniz bitmeden Sitehit Hesabınızdaki “Aboneliğimi iptal et” düğmesine tıklayabilirsiniz.

8. Teslimat – Ödemenizi onayladığımızda hesabınıza alacak kaydedilir. Hesabınızı oluştururken aldığınız e-posta ve şifre aracılığıyla ona erişebileceksiniz.

9. İptal politikası – İptaller, yalnızca talep, sipariş verildikten sonraki 24 saat içinde yapılırsa dikkate alınacaktır. Aldığınız hizmetin sitede gösterildiği gibi veya beklentilerinize uygun olmadığını düşünüyorsanız, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 24 saat içinde müşteri hizmetlerimize bildirmeniz gerekmektedir. Şikayetinizi inceledikten sonra Müşteri Hizmetleri Ekibi uygun bir karar verecektir.

10. Geri Ödeme Politikası – Ürünlerimizi/hizmetlerimizi satın aldığınızda, satın alma işleminiz 1 günlük para iade garantimiz kapsamındadır. Herhangi bir nedenle, satın alma işleminizden tamamen memnun değilseniz ve/veya satın alınan tüm aramaları kullanmadıysanız, memnuniyetle tam bir geri ödeme yapacağız. Geri ödeme talebinde bulunmak için, satın alma işleminizden sonraki bir (1) gün içinde satın alma ayrıntılarınızla birlikte bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Lütfen abone olmak için kullandığınız e-postayı ekleyin ve isteğe bağlı olarak neden geri ödeme istediğinizi bize bildirin – müşteri geri bildirimlerini çok ciddiye alıyoruz ve ürünlerimizi ve hizmet kalitemizi sürekli iyileştirmek için kullanıyoruz. Geri ödemeler 14 günlük süre içinde işleme alınmaktadır. Bir kripto para birimiyle yapılan tüm işlemler için geri ödeme mümkün değildir.

11. Köprüler – Bu hizmet, Sitehit olmayan veya Sitehit tarafından kontrol edilmeyen diğer web sitelerine giden köprüler içerir.

Kurumsal

© 2023 Tüm hakları saklıdır.